Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 12.12.2014, 07:34
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Tak, tak... jeśli Stilić gdziekolwiek myśli się ruszać, to niech się cztery razy nad tym zastanowi, bo jedyne co przy swoim obecnym poziomie może osiągnąć to nieco większe pieniądze (albo bardziej regularne wpływy na konto), a za rok albo powrót do ekstraklapy albo jakaś liga bośniacka.
To raczej bardziej niż przesądzone (jego odejście). Dostał zapewne kilka ciekawych propozycji, bardziej opłacalnych niż w Wiśle, a i klubowi to na rękę, bo zarobimy cokolwiek (oby).
Odpowiedz cytując