Nie bierz nie ma sensu ,Ja wiem,że fajna fura ale tyle ile wpakujesz w naprawę tego auta,to na prawdę z tym ile kosztuje znajdziesz coś ciekawego

A tutaj auto Ci może krzywo potem jeździć i w ogóle jakbyś chciał zrobić te poduszki to takie pieniądze,że MA SA KRA