Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29648
Stary 11.12.2014, 16:14
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na zestawienie na interii, to w sejmie mamy wielu zawodowych kierowców . 40 tysięcy km przejechane rocznie? Brawo! Tylko kiedy czas na obrady sejmu, działalność w komisjach, w swoim okręgu, itd.?
40 tyś km to pikuś. Jak mi będziesz do baku lał, zrobię o wiele więcej.
Kila lat temu w ciągu tygodnia 6 tyś km. Byłem w Hiszpanii, Portugalii i przez Francję do domu.