For_FuN_ napisał(a):

Patrząc na zestawienie na interii, to w sejmie mamy wielu zawodowych kierowców . 40 tysięcy km przejechane rocznie? Brawo! Tylko kiedy czas na obrady sejmu, działalność w komisjach, w swoim okręgu, itd.?
|
40 tyś km to pikuś. Jak mi będziesz do baku lał, zrobię o wiele więcej.
Kila lat temu w ciągu tygodnia 6 tyś km. Byłem w Hiszpanii, Portugalii i przez Francję do domu.