kerim1906 napisał(a):

|
niektórzy posłowie jeżeli są zaangażowani mogą tyle przejechać,którzy to naprawdę robią nie wiem , wiem tylko że zdradek nie zrobił swoim samochodem nawet kilometra , a neuman czy jak mu tam nie wyjeżdził co roku idealnie tyle samo kilometrów,przynajmniej tak wygląda z jego rocznych zestawień ,śmierdzi na kilometr przekrętem
|
Na pewno ich kilometry to baaardzo naciągane.
Ale interesuje mnie jeszcze kto sponsoruje prezesie przejazdy po Polsce, skoro on sam auta nie posiada (więc kasa się mu nie przysługuje) a jeździ z kierowcą . Rządowej limuzyny też nie ma.