Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29637
Stary 11.12.2014, 12:52
Też od zawsze głosowałem AntyPO po drodze dwa razy głosując na PiS, ale wszystko zmieniło się w 2010 kiedy włożyłem obie partie do jednego gara, bo zdałem sobie sprawę, że te same świnie, które razem piły w 2006 roku po wyborach samorządowych dalej razem pić będą tyle, że pod płaszczykiem wielkiej narodowej wojny.

Widzimy na zewnątrz wielką wojnę PO-PiS, a pod płaszczykiem tego rozkradają Polskę na lewo i na prawo na gruncie lokalnym i centralnym.