emj10 napisał(a):

Szybko zawinął się SKOK Wołomin. Sam nie wyrobiłem się z wypłatą całości kasy, więc trzeba będzie czekać niczym przy Amber Gold
|
Twoja wina! czyżbyś nie wiedział że SKOKi to skarbonka pisu? . Nie martw sie twoja kasa poszła na szczytny cel między innymi na ochronę dupy Kaczyńskiego.