Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29634
Stary 11.12.2014, 12:47
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Szybko zawinął się SKOK Wołomin. Sam nie wyrobiłem się z wypłatą całości kasy, więc trzeba będzie czekać niczym przy Amber Gold
Twoja wina! czyżbyś nie wiedział że SKOKi to skarbonka pisu? . Nie martw sie twoja kasa poszła na szczytny cel między innymi na ochronę dupy Kaczyńskiego.