emj10 napisał(a):

Doskonale wiem, że na dentystę z Niemczech można czekać dobre pół roku jak chcesz mieć refundowaną droższą usługę. Podobnie wyglądają porody w specjalnych warunkach, za które często musisz dopłacić krocie. Chcesz więcej przykładów? 
Gdzie cokolwiek pisałem o gdybaniu?
Z mojej perspektywy PO i PiS są równie antypolskie, więc wolałbym żeby jedna nie zastępowała drugiej, a obie spłonęły na stosie historii.
|
a jak z twoich doświadczeń w hamburgu wygląda praca ze starszymi helmutami ? napisz własne przeżycia , przynajmniej raz nie będziesz konfabulował