Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
Od: 04.2014
Offline
#
29623
11.12.2014, 11:23
zdaję sobie sprawę że Pis nie zrobi opcji zerowej we wszystkich newralgicznych dziedzinach , ale mam nadzieję że przynajmniej cokolwiek posprząta po Państwie uranoplatfusowym i okrągłostołowym , a opcja zerowa ? , to już zadanie dla " młodych"
kerim1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kerim1906