Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29622
Stary 11.12.2014, 11:18
Dlatego ja jeszcze raz powtórzę. Nie jestem zwolennikiem PiS, jestem zagorzałym przeciwnikiem PO- jako parti antypolskiej, dlatego z czystą premedytacją zagłosuję właśnie na PiS, bo jestem na tyle naiwny, że gdy dojdą do władzy sporo trupów wysypie się z szafy i chodź częśc barachła zniknie ze sceny rządowej. Nic nie jest groźniejszego dla Polski jak te pijawy, które są popierane od przez cały establishment- od Oligarchów po celebrytów- widocznie mają w tym swój interes.

Dlatego uważam, że dla każdego REALNIE myślącego Polaka,priotytetem również powinno być odsunięcie od władzy wiadomo kogo. PiS już zdecydowanie nie będzie tyle rządził, bo nie ma za swoimi plecami mediów, więc można będzie później głosować (ja osobiście na Ruch Narodowy).

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/