wolfu napisał(a):

|
Stilic show przed odejściem za granicę
|
Tak, tak... jeśli Stilić gdziekolwiek myśli się ruszać, to niech się cztery razy nad tym zastanowi, bo jedyne co przy swoim obecnym poziomie może osiągnąć to nieco większe pieniądze (albo bardziej regularne wpływy na konto), a za rok albo powrót do ekstraklapy albo jakaś liga bośniacka.
Też twierdzę, że zamkniemy ten rok trzema punktami, choć po bardzo ciężkiej batalii.