Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29613
Stary 10.12.2014, 22:49
Zabijanie zwierząt nie powinno być głównym wątkiem tematu politycznego, więc ja już zamykam ze swoje strony ten temat. Przekonać jak widzę nie przekonałem, ale wydaje mi się, że dyskusja była ciekawa.

Jeśli już jesteśmy przy szokujących informacjach to proponuję zapiąć pasy, wstrzymać oddech i na wszelki wypadek spiąć różne części ciała. Wiemy dobrze, że media nami manipulują, zarówno te w Polsce, Europie, jak też na całym świecie, ale takiej manipulacji jaką serwują nam serwisy informacyjne i gazety o upadającej gospodarce Rosji to nie było od dawna.

Polecam porównanie Polski i Rosji na blogu Szczęśniaka żeby zobaczyć jak nami manipulują na lewo i prawo:
http://szczesniak.pl/2789