Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29612
Stary 10.12.2014, 22:22
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
A mi jako człowiekowi przeszkadza to, że wg widzimisię karze się zwierzętom cierpieć- nie dość, że niektóre są chodowane jak pola kukurydzy na polu, to jeszcze są zabijane w barbarzyński sposób, by ktoś je mógł uznać za jakieś tam. Przecież ....a to jest kpina.
Pomijajac zupelnie jeden Swiety i apostolski Kosciol i skupiajac sie na przekazie o Chrystusie jako postaci historycznej odpowedz mi na pytanie jakie mieso jadl Jezus Chrystus?

I zupelnie nie rozumiem tego bestialstwa. Wszak popularna metoda samobojstwa w Jego czasach bylo podciecie zyl. Prawda ze zwierze wiezga. Ale wiezga dlatego ze ktos je krepuje.

Z tym wszystkim to jest paranoja porownywalna do tej z wycofania mlodych prosiat w jednym kawalku z Makro bo to nieestetyczne i niehumanitarne. Masakra. Pomijam juz zupelnie inne paranoidalne tematy jak skazywanie na wiezienie zuli bo se zabili psa i zjedli. Pies swieta krowa III RP
Ostatnio edytowane przez sambo : 10.12.2014 o godz. 22:28.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43