palikot napisał(a):

Postulujesz za partią która jest za rabowaniem moich pieniędzy np za przymusem ubezpieczania się a mówisz, że sprzeciwiasz się temu żeby zwierzęta nie cierpiały...
Najpierw zdobądź się na ratunek swojego gatunku a potem myśl o naprawianiu świata przyrodniczego
|
Tzn jaką partią? O czym ty piszesz?
Wcześniejszego posta emj nawet nie skomentuje, bo nie mam sił, skoro ktoś porównuje rybę do dużego ssaka.