Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
wolek1986
Member
Od: 02.2008
Offline
#
16793
10.12.2014, 19:40
Wychowankiem jest GKS Tychy, a że po drodze zgrzeszył. Każdy coś spie...lił w życiu
hehe W seniorskiej drużynie zadebiutował dopiero w Polonii Bytom i po drodze był jeszcze Piast.
wolek1986
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wolek1986
Znajdź inne posty napisane przez wolek1986