Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
wolek1986
Member
Od: 02.2008
Offline
#
16790
10.12.2014, 19:19
Świerszczok od 1 stycznia bez kontraktu. Nie wiodło mu się w Kaiserslautern. Chłopak jeszcze młody i w dodatku Polak. Warto byłoby spróbować z opcją 0,5 roku kontraktu + automatyczne przedłużenie o kolejne 2 lata w przypadku powodzenia transferu.
wolek1986
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wolek1986
Znajdź inne posty napisane przez wolek1986