Wyświetl pojedynczy post
wolek1986
Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16790
Stary 10.12.2014, 19:19
Świerszczok od 1 stycznia bez kontraktu. Nie wiodło mu się w Kaiserslautern. Chłopak jeszcze młody i w dodatku Polak. Warto byłoby spróbować z opcją 0,5 roku kontraktu + automatyczne przedłużenie o kolejne 2 lata w przypadku powodzenia transferu.
Odpowiedz cytując