palikot napisał(a):

|
ja mam tylko nadzieję, że na wiosnę zrobimy akcję kupowania karnetów i wykupimy ich przynajmniej 10 000 tak aby dać sygnał, że tu warto inwestować
|
Ty tak na poważnie ?

Chciałbym żeby tak było ale takim skrajnym optymistą nie jestem. Miłość, miłością ale ludziom także trzeba coś dać do ogladania zamiast tego gówna, na które muszą patrzeć bo kupili karnety. No chyba, że czekają nas na wiosnę emocje w grupie walczących o utrzymanie. Fanatyków ściągniesz max do 15 tys. , na więcej trzeba mieć co ogladać, a tutaj pomimo wzmacniania skłądu team Smudy gra coraz słabiej.