Opłaca się brać jebnięte auto ? Konkretnie chodzi mi o cos w tym stylu:
http://otomoto.pl/volkswagen-passat-b7-C35023952.html
Cena, przebieg marzenie, a uszkodzenia nie są jakieś ogromne, wiadomo trzeba z blacharzem podjechać najpierw. Ale brał ktoś kiedyś jebnięte? Na co zwracać uwagę? Będe wdzięczny za sugestie.