|
A mi jako człowiekowi przeszkadza to, że wg widzimisię karze się zwierzętom cierpieć- nie dość, że niektóre są chodowane jak pola kukurydzy na polu, to jeszcze są zabijane w barbarzyński sposób, by ktoś je mógł uznać za jakieś tam. Przecież ....a to jest kpina.
|