Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21983
Stary 10.12.2014, 13:58
WhiteDoctor napisał(a):Wyświetl post
odstaw to co bierzesz

warto pozbywać się bo ma kontrakt z kosmosu całkowicie nieadekwatny do umiejętności, poza tym umiejętności nieadekwatne nawet na naszą Ekstraklapę

Czekaj- drugi Chavez tyle, że chudszy
Uryga- no to nie wariantuj jak woli grać w pomocy i to właśnie Franek go do tej pomocy przesunął z ŚO
Żemło- wypożyczenie na co najmniej sezon tak żeby zagrał pełny nawet w I lidze
Com napisał, napisałem. Wypożyczenie Żemły wchodzi w grę od nowego sezonu. Z tym Czekajem, to na poważnie, czy sobie żartujesz? Facet jak na obrońcę ma tragicznie małą liczbę występów na poziomie Ekstraklasy, poza tym prawie non stop pauzuje z powodu kontuzji i Ty bierzesz go pod uwagę jako alternatywę dla pary Głowa-Guzmics? Urygę umieściłem w tym zestawieniu, bo w końcu kilka spotkań na pozycji ŚO rozegrał. Nie czuje się pewnie jako środkowy defensor, więc lepiej nie ryzykować z ustawianiem go tam ponownie. Pewnikiem Smuda w przypadku niedyspozycji Czekaja i Żemły przerzuciłby go do obrony. Zakładam, że priorytetami w kolejnych okienkach transferowych (o, ile będą w ogóle transfery, bo sytuacja finansowa jest jaka jest) są skrzydła ew. atak, bo bardzo wątpliwe, że Stępiński przywdzieje nasze barwy w kolejnym sezonie. Bez transferu ŚO skazujemy się na kombinowanie Smudy czego się obawiam najbardziej...
Ostatnio edytowane przez Smuga : 10.12.2014 o godz. 14:02.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując