Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21981
Stary 10.12.2014, 13:13
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka, że Smuda skreślił Chaveza po pechowym dla niego meczu z Jagiellonią, w którym Franio ustawił go jako... defensywnego pomocnika. Chaveza zostawiłbym z tego, chociażby względu, że, jeżeli wypadną Guzmics albo Głowa, to zostaniemy z niczym. Dudkę chcecie w środku pola? A co nam zostanie jak nie daj Panie Boże, wypadnie Sadlok z powodu kontuzji albo za kartki? Naturalnie, wtedy Dudka powinien zostać przesunięty na lewy bok obrony, bo popisów Donalda w obronie nikt chyba nie chce znowu oglądać. W takim wariancie zostajemy z dziurą w środku pola i teraz pytanie: co zrobimy, wtedy bez Chaveza? Warianty są trzy (nie biorę pod uwagi kontuzji):
*Czekaj - ma dużą skłonność do kontuzji, poza tym jego występy, gdy jest zdrowy nie napawają optymizmem co niektórych;
*Uryga - jak sam przyznaje woli grać w pomocy aniżeli na obronie;
*Żemło - wielka niewiadoma, zawodnik z ledwie trzema rozegranymi spotkaniami na poziomie Ekstraklasy i zbyt młody, co go dyskwalifikuje w oczach Smudy.

Czy naprawdę warto pozbywać się Chaveza? A nuż się nam przyda w niedalekiej przyszłości.
odstaw to co bierzesz

warto pozbywać się bo ma kontrakt z kosmosu całkowicie nieadekwatny do umiejętności, poza tym umiejętności nieadekwatne nawet na naszą Ekstraklapę

Czekaj- drugi Chavez tyle, że chudszy
Uryga- no to nie wariantuj jak woli grać w pomocy i to właśnie Franek go do tej pomocy przesunął z ŚO
Żemło- wypożyczenie na co najmniej sezon tak żeby zagrał pełny nawet w I lidze
Odpowiedz cytując