Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29597
Stary 10.12.2014, 12:17
Jeszcze niedawno Lech Wałęsa pluł jadem w telewizji a dzisiaj już leży z nogą w gipsie. Podobno złamał wychodząc z kościoła, świeżo po spowiedzi... niefart.

Bolek mimo że Cię nie trawię, szybkiego powrotu do zdrowia życzę - całkiem szczerze.