Pamiętam jak w styczniu cieszono sie że Chavez odchodzi że wpadnie kasa za wypożyczenie i że się zaoszczędzi na jego kontrakcie a miesiąc pózniej zaczął się płacz jak posypały się kartki i kontuzje to były teksty typu:
,, Smuda Chaveza wywalił teraz by był jak znalazł,,
,,Chavez wracaj ,,
itd.
