Wyświetl pojedynczy post
mls
Banita
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21979
Stary 10.12.2014, 06:55
Pamiętam jak w styczniu cieszono sie że Chavez odchodzi że wpadnie kasa za wypożyczenie i że się zaoszczędzi na jego kontrakcie a miesiąc pózniej zaczął się płacz jak posypały się kartki i kontuzje to były teksty typu:

,, Smuda Chaveza wywalił teraz by był jak znalazł,,

,,Chavez wracaj ,,

itd.

Odpowiedz cytując