Krav napisał(a):

|
Pany, na razie temat tv mam w miarę ogarnięty, czekam na rozwój wypadków. Jednak zweryfikowałem swoje plany odnośnie rozmiaru i jednak skupię się na 32 calowym zamiast 42, który na moje potrzeby i warunki jest po prostu za duży. Na 99,9 % wybiorę między Sony W706 lub Samsungiem UE6400.
|
Jesteś pewien, że 32 cale to jest to co ma Ci służyć przez następne kilka lat? Biorąc pod uwagę jakość produkowanej w dzisiejszych czasach elektroniki obstawiam, że te 4-5 lat powinien poświecić. Nawet jeśli 42 wydaje się (na chwilę obecną) za duży, zmienisz zdanie po kilku dniach użytkowania. Gwarantuję

.