Przecież pisałem, że ten Stonoga został stworzony, aby zagospodarować odchodzących od Ruchu Palikota oraz tych co zawiedzeni odeszli od KNP po wyborach do europarlamentu. Teraz Stonoga wystąpił z KNP, bo obraził go Korwin. Zabawne jak to wiecznie żywy jest ten duopol służb i mafii lat 90-tych, z której przecież wywodzi się Stonoga zaczynający wtedy jako goniec
http://www.wykop.pl/link/2282936/zbi...ra-ikonowicza/
Polecam początek wywiadu ze Stonogą. W1990 roku w wieku 16-lat zakłada hurtownię i na szeroką skalę zaczyna sprzedawać elektronikę z Wiednia i Berlina. Początek niczym ITI i ich kasety VHS, a wcześniej videa Funai
https://www.youtube.com/watch?v=DOmT...ature=youtu.be