qqq_b napisał(a):

|
Bielik za 2 mln €, Duda 7 mln funtów, Żyro 5 mln €. A u nas w tym momencie nie ma zawodnika, który odszedłby nawet za 1 mln €. WSTYD i Żenada!
|
Przez 1/3 wszystkim to zrozumiem...
Nie robmy z przeciętnych kopaczy asow europejskich...