Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21973
Stary 09.12.2014, 14:30
Podejście Smudy to Chaveza jest żałosne. Pamiętacie jak Osman był na zgrupowaniu swojej kadry, a Franciszek chamsko to komentował?. Mówił,że dziwi się," że mu Wisła jeszcze płaci bo długo jest nieobecny". Jak sobie nasz dziad elokwentny coś wkręci do łba to nie ma zmiłuj. Nie zapominajmy,że Chavez na początku przygody z Wisłą, przez co najmniej 1 sezon zbierał same pochwały. W obecnej sytuacji kadrowej rezygnowanie z niego "bo tak mi się podoba" jest absurdalne. Trza z niego wydobyć co najlepsze.
Odpowiedz cytując