Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
8samuraj
Member
Od: 08.2012
Offline
#
10075
09.12.2014, 13:41
Bednarz: Nie mam traumy, związanej z moim odejściem z Wisły
www.gazetakrakowska.pl/artykul/3677550,bednarz-nie-mam-traumy-zwiazanej-z-moim-odejsciem-z-wisly,id,t.html
8samuraj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 8samuraj
Znajdź inne posty napisane przez 8samuraj