|
Jeszcze wracając do Pana Samochodzika i wczorajszego Lisa.. Pitera i Lisa probowali przeszmuglowac w swoich wypowiedziach, ze pieniadze ktore brali Sikorski, Neuman i Arłukowicz na użycie własnego samochodu do celów służbowych to pieniadze na "paliwo" ktore wyjezdzili w służbie społeczeństwu..A czy nie jest to tak, że to pieniadze na "amotyzacje samochodu" ? I przy takich wydatkach jakie oni wskazywali mogli sobie pozwolić na zakup dobrej klasy samochodu raz na cztery lata? Taki Neuman 4x35tys jak łatwo policzyć 140 tyś złotych..
[][][][]> T S W <[][][][]
|