Kacze wspomnienia z 13 grudnia 1981r
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/co-...la_218101.html
Podpisał co trzeba było i wypuścili do domu.
Arapaho napisał(a):

Człowieku plujesz tu na PIS którąś już stronę a podaje ci liczne przykłady faktycznych oszustów,zdrajców, krętaczy na co nie reagujesz. Więc mi tu nie pier...l że JK jest nieuczciwy bo jakoś UKŁAD mimo swoich potężnych pieniędzy ,sędziów na telefon, mediów rządowych nie mógł mu nic zarzucić. Wrzucają co najwyżej nomen omen kaczki medialne że coś tam Telegraf, coś tam Srebrna ale nie wiadomo co -nikt nic nie znalazł-mimo że wszyscy od Wałesy , przez NIesiołowskiego,Tuska i Palikota szukali
|
Arapaho rozumiem że można pluć na wszystkich tylko nie na PIS. Ty jadem opluwasz każdego kto źle napisze o twoim guru jarkaczym.