Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
29569
08.12.2014, 15:54
i płatnych trolli, którzy całe dnie wklejają swoje posty i regułki na różne fora
Jakby Sikorski był w PiSie york już zasypałby nas linkami i wypowiedziami "autorytetów" na jego temat ....
uposledzony_ale_kumaty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uposledzony_ale_kumaty
Znajdź inne posty napisane przez uposledzony_ale_kumaty