Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29566
Stary 08.12.2014, 13:16
Co tu dużo mówić , w Sejmie złodziej na złodzieju ,wyciągają kase skąd się tylko da . Takie mamy "elyty"