|
Do tego co napisał Gwiaździsty warto dodać liczbę widzów na pozostałych stadionach.
6 spotkań i łącznie 21580 widzów. Średnio 3596 osób - katastrofa. Więc u nas wygląda to całkiem dobrze. Co nie znaczy, że nie powinno być lepiej, zwłaszcza w naszej sytuacji finansowej.
Dodatkowo zastanawiam się czy ta różnica między tym ile sprzedali biletów, a ile osób wspiera Wisełkę to nie czasem liczba gości? Na wczoraj to by się mniej więcej zgadzało. Nie wiem jak to wyglądało w poprzednich meczach.
the future's uncertain
and the end is always near
|