Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11317
Stary 08.12.2014, 13:07
Do tego co napisał Gwiaździsty warto dodać liczbę widzów na pozostałych stadionach.
6 spotkań i łącznie 21580 widzów. Średnio 3596 osób - katastrofa. Więc u nas wygląda to całkiem dobrze. Co nie znaczy, że nie powinno być lepiej, zwłaszcza w naszej sytuacji finansowej.

Dodatkowo zastanawiam się czy ta różnica między tym ile sprzedali biletów, a ile osób wspiera Wisełkę to nie czasem liczba gości? Na wczoraj to by się mniej więcej zgadzało. Nie wiem jak to wyglądało w poprzednich meczach.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując