Wit.Ek. napisał(a):

Już wiadomo że maksymalne tempo sprzedaży biletów to 400 na godzinę od 17:00 do 17:30 sprzedano kolejne 200 dokładnie dwieście biletów. Sprzedano jak dotąd 6263 bilety.
Szacuję więc że licznik biletów zatrzyma sie na pięć tysięcy siedemset coś co oznacza 16 000 biletów + 1800 wg moich wyliczeń będzie 17 800 - 18 000 sprzedanych biletów
|
Na meczu było 17 263 osób a bilety kupiło 18 687 osób a licznik
https://bilety.wisla.krakow.pl/impre...poznan,10.html pokazuje 5796
21 694 - 5 796 = 15 898 + 1 800 Lech = 17 698.
Ponieważ sprzedano 18 687 więc na sektorach nie objętych sprzedażą internetową (E11,E12, Skyboxy i VIP) było o 18 687 - 17 698 = 989 osób więcej niż na meczu z Łęczną.