fugiel napisał(a):

Heh Swoja drogą to nie wiedzialem, ze karnet na całą rundę na E kosztuje 205 ... :/ naprawde tak nisko upadliśmy? Dramat
|
To było od meczu z GKS. Czyli od chwili zakończenia bojkotu. Dodając Piasta, Lechię i Ruch wyszłoby jakieś 270.
Moje wyliczenia były w miarę poprawne. Nie wiem ile wyszło dokładnie Poznaniaków, wyglądało na jakieś 1500.