Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11314
Stary 07.12.2014, 23:24
fugiel napisał(a):Wyświetl post
Heh Swoja drogą to nie wiedzialem, ze karnet na całą rundę na E kosztuje 205 ... :/ naprawde tak nisko upadliśmy? Dramat
To było od meczu z GKS. Czyli od chwili zakończenia bojkotu. Dodając Piasta, Lechię i Ruch wyszłoby jakieś 270.

Moje wyliczenia były w miarę poprawne. Nie wiem ile wyszło dokładnie Poznaniaków, wyglądało na jakieś 1500.
Odpowiedz cytując