Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11311
Stary 07.12.2014, 21:46
piotrex007 napisał(a):Wyświetl post
Coś koło 18 600, ale pewny nie jestem.
Gości na oko z 1300 zakładałem komplet
zakładałem ok 500 vipów- chyba nie było.
Także moje szacunki ilości sprzedaży ok.

No ale cóż, szacunek dla tych co bilety kupuli a nie mogli być na meczu.
Ostatnio edytowane przez palikot : 07.12.2014 o godz. 21:50.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując