piotrex007 napisał(a):

|
Coś koło 18 600, ale pewny nie jestem.
|
Gości na oko z 1300 zakładałem komplet
zakładałem ok 500 vipów- chyba nie było.
Także moje szacunki ilości sprzedaży ok.
No ale cóż, szacunek dla tych co bilety kupuli a nie mogli być na meczu.