maTyS. napisał(a):

|
są jeszcze bilety na narożniki B/D ? spokojnie kupie przed meczem ?
|
B jest zamkniety, na D powinny być bilety na piętro
Greeg napisał(a):

|
Żeby kupić bilet koledze potrzebuję jego kartę kibica czy mogę to zrobić posiadając jedynie PESEL?
|
musisz miec jego karte