Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11293
Stary 07.12.2014, 13:44
maTyS. napisał(a):Wyświetl post
są jeszcze bilety na narożniki B/D ? spokojnie kupie przed meczem ?
B jest zamkniety, na D powinny być bilety na piętro

Greeg napisał(a):Wyświetl post
Żeby kupić bilet koledze potrzebuję jego kartę kibica czy mogę to zrobić posiadając jedynie PESEL?
musisz miec jego karte
Odpowiedz cytując