Wyświetl pojedynczy post
FLPman
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16783
Stary 07.12.2014, 13:15
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Rafal Lebiedzinski na twiterze informuje,że to ostatni sezon w BBVA Wilka i Tytonia może by Czarek wrócił ? za Gargułę ?
Ale co konkretnie napisał? Ostatni w sensie, że odejdą z klubu, czy ostatni w sensie, że Deportivo i Elche spadnie z ligi? Oglądam La Ligę regularnie i kompletnie mnie taki scenariusz nie zdziwi...
Odpowiedz cytując