brylant17 napisał(a):

|
Rafal Lebiedzinski na twiterze informuje,że to ostatni sezon w BBVA Wilka i Tytonia może by Czarek wrócił ? za Gargułę ?
|
Ale co konkretnie napisał? Ostatni w sensie, że odejdą z klubu, czy ostatni w sensie, że Deportivo i Elche spadnie z ligi?

Oglądam La Ligę regularnie i kompletnie mnie taki scenariusz nie zdziwi...