Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11284
Stary 06.12.2014, 23:44
Wojtas napisał(a):Wyświetl post


jestesmy siła tego klubu,......sam juz nie wiem jacy my jestesmy.
Jak nie będzie ponad 20 k to niestety okaże się, że silni jesteśmy tylko w gębie. Tu nie chodzi o przeciwnika, miejsce w tabeli czy o piłkarskie fajerwerki a głównie o wsparcie klubu w trudnej sytuacji finansowej. Zapowiedzi szumne a być może wyjdzie jak zwykle... Ale może akurat będzie pozytywne zaskoczenie?
Odpowiedz cytując