Wojtas napisał(a):

jestesmy siła tego klubu,......sam juz nie wiem jacy my jestesmy.
|
Jak nie będzie ponad 20 k to niestety okaże się, że silni jesteśmy tylko w gębie. Tu nie chodzi o przeciwnika, miejsce w tabeli czy o piłkarskie fajerwerki a głównie o wsparcie klubu w trudnej sytuacji finansowej. Zapowiedzi szumne a być może wyjdzie jak zwykle... Ale może akurat będzie pozytywne zaskoczenie?