Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11270
Stary 06.12.2014, 14:50
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
4 XII o godz. 18:20 było 9 070 biletów pozostałych do sprzedania co oznacza, że sprzedano 1 050 biletów w 24h

O 18:20 sprzedano 21 694 - 9 070 = 12 624
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście ze to co pisze Witek to jest zle wyliczenie ...
Na meczu z Górnikiem Łęczną sprzedano 10 980 wg informacji klubu. Tuż po zakończeniu meczu na stronie informującej o sprzedaży biletów na mecz widniała informacja, że 7500 biletów pozostawało do sprzedaży jeszcze na ten mecz.

Skoro tak to :
Gdy
na sektorze E11 i E12 siedzi tyle dzieci co siedziało na Łęcznej
na sektorze gości siedzi tyle co nic kibiców bo tyle siedziało na sektorze gości na Łęcznej
na sektorze niepełnosprawnym, vip, rtv skybox siedzi tyle gości co na Łęcznej

Gdyby do tego sprzedano wszystkie te pozostałe 7500 biletów to
na całym A, całym C, całym D, E13-E15, E22-E25, na części sektora F która najpierw jest otwierana, G1, H22 i H23

byłoby 18 480 kibiców

Ponieważ do tych sektorów, które wymieniam klub otworzył kolejne miejsca na E 16 i zgodnie z postem, który był tu http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=11251
oznacza to dodatkowe 604 bilety do sprzedaży
zgodnie z postem, który był tu http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=11282
oznacza to dodatkowe 2610 miejsc
więc miejsc do sprzedania jest

18 480 + 604 + 2 610 = 21 694

Od tej liczby odejmuje liczbę pozostałych biletów do sprzedaży i wychodzi liczba sprzedanych biletów wśród Wiślaków.

Do tego doliczam 1800 przyjezdnych i wychodzi liczba osób na stadionie.

By lepiej liczyć wskaż mi proszę drogi 63.5 gdzie tu jest oczywisty błąd uprawniający Cie do stwierdzenia, że oczywiście źle liczę.
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 06.12.2014 o godz. 15:24.
Odpowiedz cytując