Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29556
Stary 06.12.2014, 13:10
Chwilowo Orban, bo Putin w tym tygodniu podpisał umowę na rurociąg do Turcji, a dodatkowo powróciły pomysły Jamału 2, bądź szybszej rozbudowy North Stream.

Pamiętam jak przez lata wykłócałem się tutaj o Orbana, gdy nie można było napisać na niego złego słowa, gdyż nie było to zgodne z linią partii, która od 2010 roku chciała w Polsce drugiego Budapesztu.

Teraz mam nadzieję, że niektórzy zrozumieli, że to co robi Orban i Węgry niekoniecznie musi być korzystne dla Polski. A działania na rzecz budowy South Stream, dopuszczenie Rosji do europejskiego rynku elektrowni atomowych oraz bojkotowanie wraz ze Słowacją przesyłu gazu rewersem na Ukrainę to były działania wbrew naszym interesom.