Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11261
Stary 06.12.2014, 10:15
Ludzie naprawdę naciskajcie na tych którzy są za Wisła a jeszcze nie kupili biletu. To co jest teraz to wstyd na cała Polskę. Ludzie dzwońcie smscie wrzucajcie na FB .
Odpowiedz cytując