Janek Skawina napisał(a):

Miał ktoś z Was przypadek, że nie mógł kupic biletu, bo wyświetlał się komunikat "Podany użytkownik wykupił już limit biletów na tą imprezę..."? Nie moge kupić kuźwa biletu a przecież wiem, że nie kupowałem!. Ponadto nie mam żadnych biletów w koszyku ani w 'Twoich zakupach' gdzie mój ostatni zakup kończy się na karnecie Jesień 2014 i tych kilku meczach z rundy wiosennej. Uprzedzając KK mam jeszcze ważną
|
Mistrz!

hehe Kup ciotce/wujowi/bratu/komukolwiek bilet jak żeś taki chojny
Na C 1900 zostało
To jeszcze ode mnie raporcik:
Nie ma biletów na: C3,D11,D12, D21. Ostatnie sztuki na D23, E15,F21. Kończą się już na E22 i C2 i D24. Jutro koło południa na te sektory może już biletów nie być.
Otwarto nowe sektory: E21, E26, F24, H22(góra), A11(prawo).
Biletów łącznie(zakładajac komplet ziemniokow) bez vipów poszło 15,5-16 tys