Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11258
Stary 05.12.2014, 22:57
Janek Skawina napisał(a):Wyświetl post
Miał ktoś z Was przypadek, że nie mógł kupic biletu, bo wyświetlał się komunikat "Podany użytkownik wykupił już limit biletów na tą imprezę..."? Nie moge kupić kuźwa biletu a przecież wiem, że nie kupowałem!. Ponadto nie mam żadnych biletów w koszyku ani w 'Twoich zakupach' gdzie mój ostatni zakup kończy się na karnecie Jesień 2014 i tych kilku meczach z rundy wiosennej. Uprzedzając KK mam jeszcze ważną
Mistrz! hehe Kup ciotce/wujowi/bratu/komukolwiek bilet jak żeś taki chojny

Na C 1900 zostało

To jeszcze ode mnie raporcik:
Nie ma biletów na: C3,D11,D12, D21. Ostatnie sztuki na D23, E15,F21. Kończą się już na E22 i C2 i D24. Jutro koło południa na te sektory może już biletów nie być.
Otwarto nowe sektory: E21, E26, F24, H22(góra), A11(prawo).
Biletów łącznie(zakładajac komplet ziemniokow) bez vipów poszło 15,5-16 tys
Ostatnio edytowane przez palikot : 05.12.2014 o godz. 23:58.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując