Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11257
Stary 05.12.2014, 22:37
Janek Skawina napisał(a):Wyświetl post
Miał ktoś z Was przypadek, że nie mógł kupic biletu, bo wyświetlał się komunikat "Podany użytkownik wykupił już limit biletów na tą imprezę..."? Nie moge kupić kuźwa biletu a przecież wiem, że nie kupowałem!. Ponadto nie mam żadnych biletów w koszyku ani w 'Twoich zakupach' gdzie mój ostatni zakup kończy się na karnecie Jesień 2014 i tych kilku meczach z rundy wiosennej. Uprzedzając KK mam jeszcze ważną
Karnet Jesień 2014 obejmuje niedzielny pojedynek
Odpowiedz cytując