Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16763
Stary 05.12.2014, 18:58
Nie będzie widoków na kasę i to dobrą w terminie to odejdzie tam gdzie lepiej - trudno mi mieć co do tego wątpliwości.
Szkoda, że nie podpisaliśmy na dłużej niż półtora roku - można by dostać więcej.
Poza tym po wywiadzie z Czerwińskim mam wrażenie, że może być wręcz wypychany z klubu żeby cokolwiek wpłynęło na konto klubu i poprawiło choć odrobinę, choć na chwilę sytuację...
Ale może się mylę... oby.
Ostatnio edytowane przez arti : 05.12.2014 o godz. 19:40.
Odpowiedz cytując