Wiedzą że to nie Lech tylko Amika

. Więc co będą w niedzielny grudniowy wieczór jakimś prowincjonalnym rywalom gwizdać. Po za tym sukcesów brak. Derby Legia ,wszystko prestiżowe w plecy. Teraz też istnieje możliwość porażki.
Więc lepiej i wygodniej tego nie firmować. No i teraz jest moda na hale.
Na poważnie. WSZYSCY PO BILETY.
Jesteś Wiślakiem? To pora to udowodnić.