Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
mastahkillah
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Olkusz
Offline
#
5460
05.12.2014, 18:12
Podbijam..
mastahkillah
napisał(a):
kupię lub przygarnę
jakiś telewizorek pod xboxa, stary się zepsuł a na razie bieda więc interesuje mnie coś z niższej półki
Olkusz 100% Wisła Strażnicy Srebrnego Miasta!!
mastahkillah
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mastahkillah
Znajdź inne posty napisane przez mastahkillah