Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29545
Stary 05.12.2014, 18:12
Nie no to jest naprawdę dobre. Trolle znają się nawzajem z różnych forów. Ciekawe na ilu forach naraz siedzą nasze trolle
http://peb.pl/polityczna-piaskownica...sowaae-11.html


york09
Cytat:
Napisał Klamot88
Po czym wnioskujesz, że jestem wielbicielem Kaczora :O
Bo jesteś starym znajomym z innego forum.
Jeżeli chodzi o PIS to ja uwielbiam wszystko co nie związanie z PISem oraz "ojcem inkasentem" (patrz spoiler)
Jak można wierzyć partii która na swoim marszu propaguje faszyzm!
-//- -//- -//- której w/ce prezes tłumaczy akta na rosyjski
-// -//- -//- która obiecała 3 mln mieszkań, a teraz bilion na repolonizację
Jeden już cuda obiecywał a teraz mam wierzyć jeszcze większym oszołomom?
Ostatnio edytowane przez emj10 : 05.12.2014 o godz. 18:16.