Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16761
Stary 05.12.2014, 18:09
Cytat:
Ciągle nie wiadomo jednak czy zostaniesz pod Wawelem…

Rozmowy trwają, ale kontraktu nie podpisuje się z dnia na dzień, trzeba cierpliwości. Musimy ustalić, co będzie dla obu stron najlepszym rozwiązaniem. Trudno określić, jakie są szanse na to, bym został w Wiśle. Pieniądze są w piłce ważne, ale nie najważniejsze.

W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że chętnie znów zatrudniliby cię działacze Lecha. Ktoś się z tobą kontaktował w tej sprawie?

Nie było żadnych sygnałów. Poza tym nie narzekam na swoją sytuację w Wiśle. Każdy piłkarz marzy o takiej rundzie, jaką ja mam za sobą w barwach Białej Gwiazdy. W Krakowie czuję się bardzo dobrze.
twsd/eurosport

Sam Semir powiedział,że wszystko zależy na którym miejscu będzie Wisła.Ciekawi mnie czy obecny prezes będzie z nim rozmawiał czy Gaszyński
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując