Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10074
Stary 05.12.2014, 16:28
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że nie tak to powinno wyglądać, ale co on chciał osiągnąć jojcząc w mediach o kasę? Przecież to nie jest tak, że w Wiśle śpią na kasie, ale Miśkiewiczowi nie dają, bo nie.

Tego typu wypowiedzi do niczego dobrego dla klubu nie doprowadzą, a to oznacza, że na pewno nie przyspieszą procesu spłacania długów. Liczył, że coś palnie na Wisłę, a potem Wisła przyjmie go z otwartymi ramionami? Rozumiem jego rozgoryczenie, ale zdrowy rozsądek też byłby na miejscu.

Abstrahuję tutaj od zasady, że umów należy dotrzymywać, bo jak wszyscy wiemy sytuacja z finansami Wisły nie jest taka prosta i nie odpowiadają za nią ludzie, którzy obecnie próbują wyprowadzić klub na prostą.
Wg mnie lepiej, że powiedział w prasie niż szedł na ścieżkę sądową jak Jovanic czy Genkov.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując