york09 napisał(a):

Jak to PIS robi z siebie idiotów.

To jest PiSowy produkt eksportowy, będą za jego pomocą propagować „geniusz prezesa”.
Już raz Bruksela pokazała preziowi co sądzi o wyborach, a oni dalej głupa rżną.
|
york, przestań. Demokracja ma to do siebie że każdy ma wolnośc słowa i wiary. Jeden wierzy w Pszczółkę maję, inny wspiera Kościół Latającego Spaghetti, a trzeci oddany jest wierze w działania Prezesa. Nic Ci do tego.